ULKS Gimball Tarnawa - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Lks Golcowa - Gimball Tarnawa 3:3
  • Lks Czaszyn - Remix Niebieszczany
  • Victoria Pakoszówka - Płowce Stróże Małe
  • Juventus Poraż - Pobiedno Nowotaniec II
  • Srogów Górny - Jawornik Czarna
  • ULKS Czerteż - Lotniarz Bezmiechowa
  • Górnik Grabownica - Otryt Lutowiska

pon.

Lks Golcowa 3:3 Gimball Tarnawa
Lks Czaszyn Remix Niebieszczany
Victoria Pakoszówka Płowce Stróże Małe
Juventus Poraż Pobiedno Nowotaniec II
Srogów Górny Jawornik Czarna
ULKS Czerteż Lotniarz Bezmiechowa
Górnik Grabownica Otryt Lutowiska

Pogoda

Inauguracja udana!!!

• autor: treneiro930711, 2012-03-19 15:44

W pierwszym meczu rundy rewanżowej wygraliśmy z Czarną 5 0 trzeba przyznac, że pokazaliśmy dobry techniczny futbol i dobrą skuteczność.

Skład, bramki, ustawienie drużyny powyżej.

opis ponizej!!!

Okrojony skład który był wystawiony w tym meczu nie dał rady bardzo dobrze grającej drużynie z Tarnawy. Mecz dobrze rozpoczęli gospodarze bo już w 7' po błędach defensywy piłkę przejął Mackiewicz podał do nabiegającego na czystą pozycję P Poliniewicza, a ten płaskim uderzeniem w krótki róg pokonał Różańskiego. Nie minęło 3' a wynik podwyższył J. Kurek po podaniu Mackiewicza tym razem akcja była rozegrana z drugiej strony boiska i zrobiło się 2:0 dla gospodarzy. Gracze Jawornika, także mieli swoje okazje bramkowe, najczęściej do sytuacji strzeleckich dochodzili po stałych fragmentach gry z rzutów rożnych najbliżej szczęścia i zdobycia bramki był D. Szczurek, który to po centrach Lenarta trzykrotnie oddawał strzały głową niestety futbolówka przelatywała minimalnie nad bramką golkipera z Tarnawy. W 40' kolejna bramka dla gospodarzy drugi raz w tym meczu swojego gola strzela Kurek wkorzystując zamieszanie w polu karnym, następnie w drugiej połowie meczu historia się powtarza z początku spotkania na listę strzelców wpisuje się znowu P Poliniewicz po zagraniu Mackiewicza, który podciąga z piłką z lewej strony boiska podaje wzdłuż bramki po drodze obrońca mija się jeszcze z piłką, a nabiegający Paweł pakuje piłkę przy krótkim słupku.

Druga połowa była znacznie lepsza w wykonaniu przyjezdnych,  ale trener J. Steliga dokonał bardzo dużo roszad w składzie,chociaż przy zachowaniu więcej zimnej krwi pod bramką mogło być więcej sytuacji i samych bramek . W tej części spotkania nie działo się nic ciekawego oprócz 80' kiedy to w zamieszaniu podbramkowym i niepewnej interwencji obrońcy i bramkarza Jawornika do piłki dobiegł Radwański i ustalił wynik spotkania na 5:0 dla Tarnawy.

Wynik końcowy: 5:0

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.